2021 Erkek Giyim Modası

01 Ekim 2020
2021 Erkek Giyim Modası

Günümüzde giyinmek ihtiyacın ötesinde kimlik haline geldi. Artık kadınlar kadar erkekler de giyim kuşam konusunda meraklı. Üstelik bu merak yalın değil oldukça iddialı bir hal almaya başladı. Çok farklı tarzda giyinmek artık mümkün. Kesinlikle bu sezon erkek giyim ‘bir pantolon, bir tişört işte’ değil. Desenler, renkler, kesimler ve kumaşlar oldukça iddialı. Tarzları ana başlıklara ayırırsak fonksiyonel, sofistike ve klasik diyebiliriz. Artık erkek giyim de geniş yelpazelere sahip. Peki bu yıl erkek modası ne durumda? Rüzgar estiren erkek akımlarını gelin beraber inceleyelim..

 

Monokrom Takımlar Modayı 2021'de Takip Etme

Olay klasik siyah takımı giyip çıkmaktan çok uzak. Business giyim tarzını seviyor veya hedefliyorsanız ama yine de takım elbiselerden vazgeçemem diyorsanız, bordo, camel veya gri takımlara şans vermelisiniz. Ben daha iddialı bir tarz istiyorum diyorsanız, gömleksiz takımlar ile yürek hoplatmaya ne dersiniz? Böyle bir kombinle gerçekten son derece güncel ve fazlasıyla iddialı olacaksınız. Fakat önemli bir dip not; bakışlara katlanmak zorunda kalacaksınız zira tüm gözler sizin üzerinizde olacak..

 

Deri İle Hayat Hep Akışta

Deri hayatımızın her anında yıllardır bizimle.. Sadece ceketle değil pantolon ile de son dönemde oldukça popüler olan deri, iddialı beylerimizi nirvanaya taşımak için çoktan sıraya girdi bile. Asi, aykırı ve ulaşılamaz durmanın yolu kesinlikle deriden geçiyor. Deri fit bir pantolon ile kombinlenmiş salaş kazak ile bohem tarza asilik katarak imza atabilirsiniz. Yahut düz bir tişört ve jean kombinini asi siyah bir deri ceket ile match edin. Güneş gözlüklerinizi de taktıysanız uçuşa hazırsınız..

 

Ekose Her Zaman Kalbimizde

Özellikle 2020 erkek kış modasında oldukça gündemde olacak olan ekose, tahtını devretmemekte kararlı duruyor. Kabanlardan kazaklara, pantolonlardan gömleklere irili ufaklı ekose bu kış geçer not almaya hazırlanıyor. Klasikten şaşmam ama tarzımda konuşur diyen beyler bu yıl ekoseye emin adımlarla ilerleyebilir. İpek kumaş ekose bir gömleği, kot şort ve düz renk spor ayakkabı ile kombinlemeyi bir denemelisiniz. Yada takım elbisenizin üstüne ekose bir kaban almaya ne dersiniz? Aynada gördüğünüz beye ıslık öttüreceksiniz.

 

Yüksek Bel Pantolon

 Pleli pantolonlar ile yavaş yavaş dolaptaki eski yerlerine dönen yüksek beller, geçmişteki popülerliğini geri kazanmanın peşinde gibi. Polo yaka gömlerler, kazaklar veya gömlekler .. Nasıl isterseniz. Kombininizi yapıp geçmişe göz kırpmaya hazır mısınız? Bu modern retro imaj ile bakışları kendinize çevireceğiniz kesin..

 

Çapraz Vücut Çantaları

Artık cüzdanlar, telefon ve anahtarlar ceplerinizi doldurmayacak. Kolay 2021 erkek modası gerçekten kolaylıklar sağlıyor. Artık çapraz taktığınız çantanız ile hem güncel duracak hemde ceplerinizi rahatlatacaksınız. Belden yukarıda bir hizada takmaksa çok daha iddialı bir duruş sağlayacak.

 

Batik

Son yıllarda gözümüze çarpan batik desen, bu sezonda kendini göstermeye devam ediyor. Bu sayede çocuksu duruştan sıyrılıp çok daha olgun ve yetişkin durabilirsiniz. O bütün hazırlıklarını yaptı gardroptaki yerini almak için geri sayımda.

 

Marin Rüzgarı

İlkbahar / yaz sezonunun temel mesajı kesinlikle deniz ve güneş. Ekstra kısa şortlar, denizci aksesuarlar ve marin çizgiler. Gelecek sezon ege mavisinde gizli..

 

Sorbe Renkler

 Baharın centilmen havası sorbe renklere teslim oldu. İş yerinize renk ve enerji getiren bu renkler, sendromsuzluğu vaadediyor adeta. Böyle başladığınız bir günde sendrom da neymiş?

Floral Akım

İri desenler bizleri terk etsede, çiçeklerle aramız hala mükemmel. Erkek giyimde gömleklerden işe başlayan floral desen tüm görünümünüzü ele geçirmeye aday. Size vereceği enerjiyi de göz ardı etmeyin lütfen. Cıvıl cıvıl görünmeyi kim istemez ki?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.