2021 Damatlık Kombinleri Nasıl Olacak? | Wessi

27 Şubat 2020
2021 Damatlık Kombinleri Nasıl Olacak? | Wessi

Unutulmayacak bir günde, en sevdiklerinle birlikte yepyeni bir hayata adım atarken şıklığından ödün vermek olmaz! Bunun için 2021 damatlık kombinlerini inceleyip kendin için en doğru kararı vermelisin...

Düğün ve nikah seramonileri genelde kadınları daha heycanlandırsa da erkekler için de çok kolay süreçler değildir. Yeni bir sayfa açarken hem maddi hem manevi zorlayıcı birçok unsurla karşı karşıya kalabilirsin. Tüm bunların geride kalacağı ve evleneceğin güne ise sayılı günler kaldı... O zaman kendin için bir şey yap ve gelinine en şık şekilde eşlik edebileceğin 2021 damatlık kombinlerinden birini seç...

Damatlık Kombinlerinde 2021 Trendleri

Hayatında yaşayacağın sayılı özel günlerden biri olan düğününde, tüm organizasyon bir yana seçeceğin damatlık bir yana... Tüm gözlerin gelinle birlikte üzerinde olacağı o günde, elbette sana en çok yakışacak en şık damatlığı bulman gerekiyor. Düğün davetinizin verileceği mekana, belirlediğiniz konsepte, hava durumuna, gelinliğin modeline ve elbette kendi vücut ölçülerine göre 2020 damatlık kombinlerinden birine karar vermen gerekiyor. Genellikle düğünlerin gelinlerin etrafında şekillendiği bilinse de elbette damat adayları da geceye yakışan bir şıklıkta olmalıdır. Doğru 2021 damatlık kombinini bulmak için tüyolarımı incelemeye ne dersin?

Gecenin organizasyonuna uyum sağlayacak tarzda bir takım tercih etmen gerektiğini biliyorsun. Bununla birlikte kesinlikle kalitesiz kumaşlardan yapılma damatllıklardan ve tamamlayısıcı aksesuarlarından uzak durmalısın. Hem duruşu, dikişi bozuk hem de seni içerisinde kasacak bir model geceni mahvedebilir, ter kokusu yapabilir. Dikişi ve kalitesi muazzam, düğünün yapılacağı mevsime uygun bir kumaştan üretilmiş damatlık, tam da ihtiyacın olan parçadır. Ayrıca smokin ya da takım elbise fark etmeksizin, giyeceğin kıyafetin üzerine tam oturması gerek. Fazla bolluk ya da darlık, seni rüküş yapabilir. Ya takımını özel diktireceksin ya da hazır alıp üzerinde beden ölçülerine uygun revizeler yaptıracaksın.

Damatlık Kombin Seçenekleri

2021 damatlık kombinleri içerisinde tercih edebileceğin üç seçenek bulunuyor. Gelinlik sektörü gibi binlerce model arasında kafa karışıklığı yaşamana gerek kalmayacak. Zevkine ve düğün yerine göre damatlık olarak takım elbise, smokin ya da frak kullanabilirsin. Şimdi bu damatlık kombinlerini yakından inceleyelim...

Damatlık takım elbise modelleri için yaz mevsiminde beyaz, pembe, mavi, mint yeşili, bej veya toprak tonlarında seçimler yapabilirsin. Nefes alan doğal kumaşlardan üretilmiş olan takım elbiseler çok tarz olur. İçerisinde beyaz gömlek giyinebilirsin. Kış düğünlerinde ise siyah, lacivert, bordo, kahverengi gibi daha koyu renk takım elbiselere bakarak daha iddialı ve çarpıcı bir stile bürünebilirsin. Beyaz takım gömleği, arzu edersen yelekli takım elbiseler de kullanılabilir. Yelek tercih etmeyeceksen takım elbiseni saten bel kuşağı ile daha da şıklaştırabilirsin. Kravat ya da papyon ikilisinden birini, ayrıca ceket yakasına mendil kullanmayı da unutma... Takım elbiselerini tek renk damatlık olarak tercih edebileceğin gibi pantolon ve ceketi farklı renklerde de seçebilirsin. Mesela beyaz gömlek, siyah pantolon ve bordo ceket ile düğünün en şık erkeği kesinlikle sen olacaksın!

2021 Kombinlerinde Şıklık

2021 damatlık kombinleri arasında takım elbiseden daha şık bir seçim yapmak istersen smokin modellerinden yardım alabilirsin. Daha gösterişli ve büyük düğün organizasyonlarında damatların çoğunlukla smokin giyindiğini görüyoruz. Çoğunlukla siyah, lacivert ve beyaz renklerinde görmeye alışık olduğumuz smokinlerde; ceketlerin boyu standart takım elbiselerden daha kısadır. Yaka kısmı ve pantolonun kenarları saten bir şeritle kaplanır. Gömlek olarak ise kesik yakalı yani ata yaka gömlek giyilir. Ve tabiiki smokinin olmazsa olmazı aynı renk ve kumaşa sahip bir papyon takılır. Saten bel kuşağı ve parlak siyah ayakkabılarla smokin kombini tamamlanır.

Üçüncü seçenek ise fazla tercih edilmeyen, smokin ceketinin kuyruklusu olarak tanımlayabileceğimiz frak modelidir. Umarım 2021 damatlık kombinlerinden kendin için en doğru modeli seçmene yardımcı olabilmişimdir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.