Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
2021 Yılı Kabanlarda En Çok Kullanılacak Renkler | Wessi
08.02.2019

2021 Yılı Kabanlarda En Çok Kullanılacak Renkler | Wessi

2021 Yılı Kabanlarda En Çok Kullanılacak Renkler 

            2021 kış kreasyonunda klasik modelli kabanlar ön plandadır. Klasik modeller söz konusu olunca koyu tonlar hakimiyeti korumuştur. 2021 kaban renkleri iki farklı şekilde ele alınmaktadır. İlk olarak klasik giyim ikincisi ise spor giyimdir. Klasik giyimde her yıl olduğu gibi renkler aynıdır. Klasik giyim tercih ediyorsanız koyu renkleri ön plana çıkartmalısınız. 2021 yılının hakim renkleriyse siyah ve laciverttir. Spor giyimde ise renkler daha farklıdır. Özellikle kırmızı ve turuncu renkleri bu yılın trenleri arasındadır. Sarı ve açık maviler ise spor giyimin en canlı renkleridir.

 Spor Kabanlarda Trend Modeller

            Kaban modellerinde spor giyim oldukça renklidir. Özellikle renk ve model açısından spor kabanlar ön plana çıkmaktadır. Spor kabanlarda yılın trendleri büyük modellerdir. Omuz kısmı geniş ve şişme montlar yılın en iddialı parçalarıdır. Spor modellerde kürk detayı da ön planda yer alır. Özellikle yaka kısmındaki kürkler erkeklere daha cool bir hava vermektedir. 2019 yılında ayrıca parlak ve neon renkler de kendisini gösteriyor. Şişme kabanlarda neon renkler spor giyim sevenler için iddialı parçalardır. Özellikle kazaklar ile neon renk kabanlar şık kombinler oluşturuyor.

 Klasik Giyimde Trend Modeller

            Klasik giyimde siyah tonları her zaman hakim renklerdir. Fakat model olarak detaylar bu yıl daha çok görülüyor. Özellikle ekose desenli kabanlar ve çizgi detayları yılın trend parçalarıdır. 2021 yılının trend modellerinde kabanlar uzun modellerden oluşmaktadır. Klasik giyim olarak tercih edilebilir renkler ise kahverengi tonlarıdır. Bu yıl kahverengi iddialı kaban renkleri arasındadır. Özellikle takım elbiseyle uyumlu renkler bu yıl trend parçalar arasındadır. Kahverenginin her tonu klasik giyimde trend parçalar olarak sergilenmektedir.

 2021 Aksesuar Renkleri

            2021 kış aksesuar renkleri diğer yıllara göre daha farklıdır. Özellikle bu yıl kırmızı tonları hakimiyeti ele almıştır. Kırmızı ile turuncunun ortaklığı kaban modellerine daha güzel uyum sağladı. Bu nedenle, trend aksesuarlar arasında kırmızı renk hakim renk seçilmiştir. Aksesuar olarak bere, şapka, eldiven ve fular sık kullanılıyor. Bu renklerde kırmızı, turuncu ve sarı tonları ön plana çıkıyor. Renkli giyinmeyi seven erkekler için 2021 yılı ideal yıllardan birisidir. Renkleri bu yılın trenleri arasındadır. Sarı ve açık maviler ise spor giyimin en canlı renkleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.