2021 Yeni Trend Triko Modelleri | Wessi

25 Şubat 2019
2021 Yeni Trend Triko Modelleri | Wessi

            Triko kumaşlardan üretilen giysiler son yıllarda oldukça ilgi görüyor. Onlara olan bu ilgi, sürekli yeni modellerin tasarlanmasını sağlıyor. Triko kumaşlar, kadın giyimde olduğu kadar erkek giyiminde de kullanılıyor. 2021 yılı yaklaşırken, yeni sezonun erkek triko modelleri de beğenilere sunuldu.

 

  Triko ve Hırka Çeşitleri

 

             2019 yılında erkek giyimde hırkalar yine öne çıkıyor. Trikodan tasarlanan hırkalar, oldukça şık modellere sahip. Bu hırkalar gömleklerin üzerine giyilmek için iyi bir seçim oluşturuyor. Ayrıca ince kazaklarla da uyum sağlıyorlar. Sade ve şık modellere sahip hırkalar, farklı renklerle tasarlandılar. Bu renkler arasında mavi tonları dikkat çekiyor. Açık maviden koyu maviye doğru ilerleyen farklı tonları mevcut. Ayrıca bordo ve tonları da erkek triko hırkalarda kullanılmış. Bu senenin triko hırkaları, pratik kullanımı ve rahatlığıyla öne çıkmakta. Bu hırkalar genellikle spor giyim için çok uygunlar. Ancak daha şık olunması gereken zamanlarda da rahatça giyilebilir.

 

 Kazak Yaka Tipleri 

 

             Bu yıl, hırkalarda olduğu kadar kazaklarda da trikoları görüyoruz. Model olarak balıkçı yaka ve bisiklet yaka kazaklar var. Kazaklar da, hırkalar gibi oldukça sade bir görünüme sahip. Bu özellikleriyle hem kotlar hem de kumaş pantolonlarla giyilmeye uygunlar. Günlük yaşamda pratik kullanım sunan bu kazaklarda farklı renkler kullanılmış. Yine mavinin öne çıktığı dikkatlerden kaçmıyor. Ancak gri renk de bu yılın tercihleri arasında. Bununla birlikte siyah ve bordonun şıklığı da beğenilere sunuluyor. Balıkçı yakalı kazak modasının bu yıl geri döndüğünü görmekteyiz. Özellikle triko balıkçı yakalar çok moda. Bu kazaklar bu yıl günlük yaşamın vazgeçilmezi olmaya aday.

 

  Klasik V Yakalı Trikolar

 

             V yaka her zamanın modasında keyifle kullanılır. Dolayısıyla bu yıl da trikolarda V yakayı görüyoruz. V yaka özellikle rahatlığı sevenlerin tercihi olabilir. Bu kazakların gömleklerle beraber kullanım avantajı var. Bu özelliğiyle soğuk günlerde ideal bir seçim olabilir. V yakalı trikolarda bu yıl kahverengi tonları çok moda. Ayrıca gri ve mavinin tonlarını yine bu ürünlerde de görmekteyiz. Ayrıca krem rengi, bordo ve beyaz da bu yılın favorileri. Bu kazaklar spor şıklığı sevenlerin seçimi olmaya aday.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.