2021 Lacivert Blazer Ceket Kombinleri Erkek | Wessi

09 Nisan 2019
2021 Lacivert Blazer Ceket Kombinleri Erkek | Wessi

Erkek modasını yakından takip eden kullanıcıların ilk taleplerinden bir tanesi blazerlardır. Erkek gardırobunun demirbaş parçalarından bir tanesidir. Ceketler hem günlük giyimde hem de gece şıklığında büyük bir kurtarıcıdır. Erkek giyiminde stili tamamlayıcı bir unsur olan ceketlerde pek çok çeşit bulunmaktadır. Yünlü, kaşmir, fresk, keten, pazen gibi pek çok kumaştan üretilebilmektedir. Son dönemde sadece düz renkler değil, kendinden desenli ya da kareli modeller de talep görmektedir. Günümüzde en çok talep edilen model ise blazer ceketlerdir.

 

 Blazer Ceket Modellerinde Kumaşlar

 

 Blazer; spor ceketler ile benzerlik gösteren, genelde tek düğmeli ve bele oturan kesimli modellerdir. Kaşmir, fresk, pazen sıklıkla blazer ceket modellerinde kullanılan kumaş türlerindendir. Cep üzerine işlenen armalı modelleri veya düz kesim modelleri bulunmaktadır. Bazen 2 düğmeli modelleri de göze çarpmaktadır.

 

 Blazerlar hem kravatlı hem kravatsız kullanım için son derece uygundur. Arka kesimde tek yırtmaçlı ya da 2 yırtmaçlı modelleri vardır. Blazer ceketler her tarza uyum sağlayabilen kurtarıcı bir üründür. Bu nedenle mutlaka erkek gardırobunda yer alması gereken bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 Blazer Ceket Kombinlerinde Şıklığı Yaşayın

 

 Blazer ceket spor bir pantolon ile kombinlenerek günlük kullanılabilir ve rahat bir tarz kazanılabilir. Bir chino pantolon ve deri bir ayakkabı ile kombinlendiği zaman gündüzden geceye uzanan bir şıklığa ulaşılabilir. Blazer ceket alımında en çok tercih edilen renk laciverttir. Lacivert blazer ceket kombinleri erkek giyiminde çok kullanılan bir ürün grubudur.

 

 Şık olmak istendiğinde gri bir kumaş pantolon ve deri ayakkabı ile tamamlanabilir. Bu ürünler lacivert blazer ceket kombininde en çok tercih edilen ürünlerdir. Günlük giyim için deri spor ayakkabı bile kullanarak tarz olunması mümkündür. Burada açık renk slim fit bir jean ve beyaz spor ayakkabı tercihi en doğru seçim olacaktır.

 

 İçe giyilecek beyaz bir kaliteli tshirt ile iyi bir stil oluşturulabilir. En önemli husus blazer ceket spor bir model olmadığından slim fit ürünlerle kombinlemek gerekmektedir. Bol paça jean ya da spor pantolon kombini yapılması halinde şıklıktan uzaklaşılacaktır. Tüm parçaların üste oturmasına ve bütünlük kazanmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.