Erkek Spor Takım Elbise Kombinleri

21 Mayıs 2019
Erkek Spor Takım Elbise Kombinleri

 Spor Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılmalıdır

Kombin yapmak her ne kadar kolay bir durum gibi görünse de aslında incelik gerektiren bir olaydır. Doğru bir görüntüye kavuşmak, şıklığın kusursuz olması için dikkat edilmesi gereken durumlar vardır ve tercih yaparken özenle seçilmesi gerekir. Spor takım elbise modelleri vücudun şeklini alan formda üretildikleri için daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. Aynı zamanda hem klasik hem de spor giyimin birleşmesi olduğu için rahatlıkla gündüz ve gece hayatında tercih edilebilir ürünlerdir. Renk ve model bakımından sınır tanımayan modellerimiz, her anınızda farkınızı ve tarzınızı yansıtmanız için size yardımcı oluyor. Kombin yapmak için ise ufak tüyoları sizlerle paylaşıyoruz.

Kombinler İçin Giyebilecek Gömlekler 

 Spor takım elbise modelleri, dar kesimde olduğu için, içine tercih edilecek olan gömleğin de dar kesimli olması gerekir. Bunun için önden piliseli modelleri veya tamamen vücudun şeklini alan slimfit gömlekler tercih edilebilir. Koyu renkli siyah spor takım elbise modelleri her renk gömlek ile uyum sağlar ve tercihini klasikten yana kullanmak için iyi bir tercihtir. Hem sade hem de asil görüntüsüyle siyah kadar lacivert takımlar da tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olur. Lacivert modeller içine beyaz, mavi tonlarında, ekru ve açık tonlardaki gömleklerle uyum sağlar. Aynı zamanda düz lacivert spor takım elbise modelleri desenli gömleklerle harika bir görünüm yakalamanıza olanak tanır.

 

Aksesuar Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz

 Gömlek tercihini yaptıktan sonra spor takım elbise kombininizi güçlendirmek için aksesuar seçimi yapmanız gerekir. Hem slim fit hem de klasik modelleri ile uyum sağlayan kravat iğneleri, zincirler, kravatlar ve yaka mendilleri mutlaka kullanılmalıdır. Siyah düz modeller üzerine ince bir siyah kravat takıp, kravat iğnesi ve aynı renkte bir saat ile kombin güçlendirilebilir. Kravat seçimi en önemli tercihidir. Desenli bir gömlek tercih edildiğinde, desenli, çizgili kravatlardan kaçınılmalı ve onun yerine sade yaka mendili ile uyum sağlayan bir tonda kravat tercih edilmelidir. Düz spor bir takım tercihi yapıyorsanız üzerinde deseni olan, çizgilere sahip kravatlardan yana tercihinizi yapabilir ve böylece kombini güçlendirebilirsiniz.

 Spor Modeller Nasıl Giyilir

 Yelekler de takım elbiselerin harika görünmesini sağlayan öğelerdir. Yelek tercihini spor takım elbise ile farklı tonda tercih etmeli ve daha spor bir hava katmak için ise zincirlerden yararlanabilirsiniz. Ofis yaşantısında da yelekler ile kombin yaratabilir, spor ayakkabısı ile kombinlediğiniz spor takım elbiseleri daha modernize edebilirsiniz. Kış mevsimlerinde gömleğin üzerine takım ile uyumlu sweatler tercih edebilir ve böylece hem soğuktan korunabilir hem de güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.