Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruş

14 Kasım 2018
Doğru Ayakkabı ile Doğru Duruş

Ayakkabılar siz beylerin en önemli aksesuarlardan biri olarak hayatınızda ve dolabınızda yer etmektedir. Özellikle doğru seçilmiş bir ayakkabı ile yapacağınız doğru bir kombin size şık ve güçlü bir duruş katmaktadır. Bu bağlamda ayakkabının doğru kullanımı için WSS WESSI ailesi olarak size ufak tavsiyeler vermeye çalışacağız.
Öncelikle ayakkabı çeşitlerini tanımak yaptığınız alışverişte size bilgi verirken çizmiş olduğunuz stil ve duruş yönünden doğru ayakkabıyı seçmenize yardımcı olmaktadır.
WSS WESSI ailesi olarak size sunduğumuz İtalyan kalıp ayakkabı, eva taban ayakkabı, klasik ayakkabı, rugan ayakkabı, casual ayakkabı çeşitleriyle şıklığınıza yön vermek için size ufak stil önerileri ve ayakkabı kullanımı bilgisi ile yardımcı olmaya çalışacağız.

1-İtalyan Kalıp Ayakkabı

Erkek modası denilince akla gelen ve sektörün yolunu belirleyen İtalyan şıklığı ayakkabı ailesine de yansımış kalıp olarak giyimde edinilen kesim ve şekli uygulanmakta ve her erkeğin ayakkabı dolabında kombinleriyle buluşmaya hazır beklemektedir. Algı olarak erkek modasına işlemiş İtalyan modası şık ve rahat kalıplarıyla buluştuğu ayakkabıda siz centilmen beylere eşlik ederken özellikle son dönemlerin İtalyan kesim takım elbiseleriyle birleştiğinde dikkat çekici bir dış görünüm oluşturmaktadır.

2- Eva Taban Ayakkabı

Ayakkabı dünyasına son dönemlerde katılan ve rahatlıklarıyla tercih olarak revaçta olan hem klasik hem spor şıklığa uygun eva taban ayakkabılar çoğu erkeğin vazgeçilmez parçaları olarak dolabımızda yer etmektedir. Özellikle taban özelliği olarak kalın ve sünger yapıları size rahat etmenizde yardımcı olur iken boy uzunluğu desteği de vermekte, sergilediğiniz duruşa ve ifadeye seçtiğiniz ve oluşturduğunuz kombinasyonlarla anlam katmaktadır. Bu durum da her açıdan olumlu etkiler sunan eva taban ayakkabılar hayatınızı kolaylaştıran parçalar olmaktadır.

3- Klasik Ayakkabı

Özellikle takım elbise dünyasına kapı açtığımızda en çok tercih edilen ayakkabı olmaları bir yana, resmi kurumlarda çalışan beylerin şıklık yolunda adımlarına eşlik eden klasik ayakkabılar olmazsa olmaz gardırop parçalarından biridir. Koşulsuz her erkek yaş grubu gözetmeksizin özel günlerde dâhil olmak üzere kullanmakta ve hayatlarının çoğu kısmında kombinasyonlarında klasik ayakkabıyı dâhil etmektedirler. Doğru seçilmiş bir klasik ayakkabı ile her daim şıklığınızı ve centilmenliğinizi koruyabilir ve ayrıca kalıplarıyla kendinizi rahat ettirebilirsiniz.

4- Rugan Ayakkabı

Tercih konusu kapsamında en çok kullanıldıkları alanlar özel günler olmakla birlikte özellikle damatlık ve damatlık takım elbiselerin altına en çok yakışan ayakkabı modellerinden biridir. Rugan anlamı ile bütünleşen ayakkabı kullandığınız kombinlere parlaklık katmakta ve siz moda sever, çizgisi ve duruşu ile adım atan beylerin özel günlerinde tercih ettiği parçalar olarak hayatınızda ve gardırobunuzda yer edinmektedirler. Bu yüzden şıklığınızın temsilcileri olarak kullandığınız ayakkabı koleksiyonunuza eklenmesi gerekmektedir.

5- Casual Ayakkabı

Günlük hayatta en çok tercih edilen, klasik ve spor giyime çok yatkın, siz şık beylere kullanım kolaylığı sağlayan casual ayakkabılar diğer ayakkabı modellerinden ayıran en büyük özelliğinden biri de rahat olmalarıdır. Moda algısı uyandıran beylerin kurtarıcı parçalarından biri olarak hayatımıza girmekte ve her koşulda kullanım kolaylığı ile şıklık yarışında doğru parçalardan olmaktadırlar. Her erkeğin dolabında birden fazla olan ürün tercih olarak ön sıradadır.
Tüm bu bilgiler ışığından doğru ayakkabı ile doğru duruşu elde edebilir, tavrınızı ve şıklığınızı fark edilir duruma getirebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.