Siyah Pantolon Beyaz Gömlek Erkek | Wessi

17 Апрель 2019
 Siyah Pantolon Beyaz Gömlek Erkek | Wessi

Takım kıyafet seçimi yaparken kombin büyük öneme sahiptir. Burada kombinden kasıt daha çok renk uyumudur. Mutlaka doğru renkler bir araya getirilmeli ve göz yormayan, dikkat çekici bütünlük ortaya çıkarılmalıdır. Özellikle bu konuda siyah pantolon beyaz gömlek erkek için en doğru seçimler arasında yer almaktadır. Erkekler daha sade renklerle kombin yakalayacak takım kıyafetleri tercih ederler. Tabii günümüzde her ne kadar zengin renk yelpazesiyle tasarımlar olsa dahi, konu pantolon ve gömlek olunca sade renkler öne çıkıyor. 

 

 Siyah Pantolon ve Beyaz Gömlek ile Harika Uyum

 

 Takım kıyafetlerde mutlaka pantolon ve gömlek farklı renklerde seçilmelidir. Bu seçim yapıldığında mutlaka ikisi bir araya geldiği zaman bütünlük oluşturması gerekir. Günümüzde daha çok siyah ve beyaz renkler bu konuda ön plana çıkıyor. Özellikle pantolon siyah ve gömlek beyaz olarak tercih edilmektedir. Tabii konsepte göre bazı zamanlar bunun tersi de yaşanabiliyor. Fakat koyu renk pantolon günümüzde erkek takım kıyafetleri için daha çok seçime girmektedir.

 

 Siyah Pantolon ve Beyaz Gömlekle Her Konsepte Göre

 

 Özellikle takım kıyafetler bir veya iki çift kadar erkeklerin gardıroplarında yer almaktadır. Yani kadınlar gibi çok fazla olmaz. O yüzden mutlaka farklı konseptlerde değişik mekanlara giderken daima uyum sağlayacak tasarımlar ön plana çıkar. Bu konuda siyah pantolon ve beyaz gömlek en doğru etkiyi sağlamaktadır. Böylece farklı ceket renkleri ile her daim harika bir erkek kombin ortaya çıkartabilir. Bu da gidilmek istenen farklı organizasyon ve davetler için her zaman etkili bir görünüm sağlar.

 

 Farklı Aksesuarlarla Pantolon ve Gömlek Uyumu

 

 Giyimde siyah pantolon ve beyaz gömlek erkeklerin vazgeçilmez parçalarıdır. Bunun üzerine seçim yapılacak yelek, ceket ve kravat veya papyon değişik renkler ile daima uyum sağlamaktadır. Diledikleri aksesuar seçimiyle erkekler her zaman arzu ettikleri o şık etkiyi yakalayabilir. Bu yüzden moda tasarımcıları siyah ve beyaz renklerini baz almak suretiyle, günümüzde farklı takım kıyafetlerini sunmaktadır. Üstelik değişik çeşit seçenekleri ile de her erkek kendi zevkine hitap eden tasarımları tercih edebilir.

 - Sportif ölçekli takım kıyafetler

 - Klasik tasarımlar

 - İtalyan kesim takım elbiseler

 - Yelekli takım elbise modelleri

 Bu gibi birçok değişik tasarım üzerinden, her erkek keyifle seçim gerçekleştirebilir.

Поделиться :
Prepared by  T-Soft E-Commerce.